خرید دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

خرید دستگاه لیزر موهای زائد یکی از دغدغه های اصلی برای خریداران خرید جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد به شمار میرود که شرکت طاهر تاج پارس با تولید داخلی این محصول توانسته است با قیمتی معقول و کیفیتی عالی این دستگاه را به بازار عرضه کند.

قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد بهتر است نکاتی را در مورد دستگاه ها و تجهیزات پزشکی در بر گیرید یکی از مهمترین ارکان در زمینه ی پزشکی پوست، مو و زیبایی رعایت نکات بهداشتی در رابطه با این موضوع است.

بهداشت همواره یکی از مسائلی بوده است که از دیرباز بشر به آن توجه داشته است و با توجه به طبیعت خود و قدرت اندیشه سعی در فراهم کردن محیط و جامعه ای سالم را داشته است تا از این رو بتواند علاوه بر حفظ امکان بقای پایدار خود، کیفیت زندگی و روابط بینافردی خود را نیز گسترش دهد. توجه به امر بهداشت به چندین حوزه تقسیم بندی می گردد که یکی از مهمترین آنها که با فطرت بشری نیز به صورت مستقیم در تعامل است اهمیت به بهداشت فردی می باشد.

 

 

بهداشت فردی اولین گامی است که انسان در زمینه ی بهداشت به معنای عام بر می دارد. طبیعتا اهمیت به بهداشت فردی موجب تسری پیدا کردن این مهم به سایر ارکان و اجزاء زندگی انسان می گردد و سبب افزایش کیفیت و در عین حال کمیت زندگی در جوامع مدنی می شود. یکی از مهمترین عوامل در راستای حفظ بهداشت فردی توجه به عامل پیشگیری است. این عبارت که پیشگیری بهتر از درمان است یکی از جملات متداول و پرکاربرد است که حسب اهمیت آن متواتر و رایج گردیده است. در این نوشته قصد داریم به صورت تخصصی در مورد موهای زائد و راه های جلوگیری از رویش آنها صحبت به میان آوریم.

اهمیت حذف موهای زائد بدن

رویش یا رشد موهای زائد به صورت صرف باعث بروز بیماری یا مشکلات حاد نمی گردد و نگرانی از رویش موهای زائد وجود ندارد اما رویش این موهای زائد در نواحی خاص بدن باعث فراهم شدن محیط مناسب برای رشد انواع باکتری ها می گردد که خود مسبب بروز بیماری های پوستی می گردد و یا باعث ساطع شدن رایحه نامطبوع از آن نواحی میگردد. طبیعی است که رسیدگی و پاک سازی نواحی پر موی بدن بسیار دشوارتر از سایر نقاط است و این نقاط با توجه به استعداد بالای رشد باکتری های مختلف نیاز بیشتری به پاکسازی و نظافت دارند.

از سوی دیگر وجود موی در این نواحی به هیچ وجه ضروری نیست و از این روی انسان تصمیم به حذف موهای رشد کرده در این نواحی گرفت. حذف موهای زائد در میان سنن و ادیان برای توجه به پاکیزگی و حفظ سلامت توصیه گشته است و این نشان دهنده ی گرایش جوامع مدنی به حفظ سلامت فردی و بالتبع آن سلامت اجتماعی می باشد.

از بین بردن موهای زائد از گذشته تا کنون

حذف موهای زائد از قدیم الایام به طرق مختلف و گوناگونی صورت می گرفته است، تراشیدن و کوتاه کردن از شیوه های رایج و معمول بوده است که در بازه های زمانی کوتاه افراد اقدام به تراشیدن یا کوتاه کردن موهای زائد به وسیله اشیا برنده و تیز می کردند. از نقاط ضعف این روش می توان به آسیب رسیدن به پوست و نیاز مبرم به تداوم اصلاح نام برد.

استفاده از تیغ و یا وسایل اصلاح عموما موهای زائد را کوتاه میکند و به ریشه ی آنها هیچ خللی وارد نمی کند و عملا بعد از چند روز شاهد رویش  قابل توجه موهای زائد هستیم. در روش های دیگر از شیوه ی سوزاندن موها استفاده می شده که امروزه بسیار کم کاربرد است، در قدیم برای از بین بردن موهای زائد برخی از نواحی بدن با استفاده از شمع یا سایر وسایل محرقه اقدام به سوزاندن موهای سطح بدن می کردند که این روش نیز علاوه بر خطر سوختگی تاثیر پایدار و بلند مدتی را برای افراد به ارمغان نمی آورد.

با گذشت زمان راه های مختلف دیگری برای حذف موهای زائد جایگزین روش های سنتی شد، مانند استفاده از مواد گیاهی یا شیمیایی زدایش مو، کندن موهای زائد  و بسیاری از مواردی که به ازاله ی موی زائد کمک می کند ولی در هیچکدام از این روش ها ریشه ی موی زائد به عنوان مبدا رویش از بین نمی روند و باعث رویش مجدد پس از مدت کوتاهی می گردند که نشان دهنده ی اثر بخشی کوتاه مدت این روش ها می باشد.

 

خرید دستگاه لیزر موهای زائد
خرید دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد

اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، متخصصین حوزه ی پزشکی پوست، مو و زیبایی نسبت به پیدا کردن راه های بی خطر با اثر بخشی طولانی مدت برای حذف موهای زائد اقدام کردند که از مهم ترین دستاورد های آنان می توان به دستیابی تکنولوژی حذف موهای زائد به وسیله ی لیزر نام برد.

دستگاه های لیزر موهای زائد با اثر بخشی بلند مدت و بعضا دائمی تحولی شگرف را در این حوزه به ارمغان آورده اند که باعث رویکرد بسیاری از پزشکان و متخصصان به این روش شده است. از بین بردن موهای زائد به وسیله ی دستگاه های لیزر و شبه لیزر روشی است که علاوه بر کارآمدی و اثر بخشی بلند مدت، باعث کاهش میزان خطرات و عوارض ناشی از استفاده ی روش های سنتی نیز می گردد.

بدیهی است که دستگاه های لیزر حذف موهای زائد به طور کلی با اثر گذاشتن بر روی ریشه ی موهای زائد به عنوان بنیانی ترین نقطه در رویش مو و از بین بردن آنها سبب حذف دائم موهای زائد می گردد. این روش تا کنون بر پازده ترین روشی است که در این حوزه مورد استفاده قرار می گیرد و باعث استقبال عموم مردم گشته است.

دستگاه های لیزر موهای زائد انواع مختلفی دارند که هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید دقت کرد تجهیزات پزشکی حذف موهای زائد نسبت به کارایی و نحوه ی اثر گذاری از یکدیگر متمایز می گردند.

در کشور ایران بزرگترین شرکت تولید کننده و توزیع کننده ی دستگاه های لیزر موهای زائد، شرکت طاهر تاج پارس می باشد که قطب تولید و توزیع انواع دستگاه های لیزر مو محسوب می گردد. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های برتر جهانی و استفاده از قطعات مرغوب اقدام به ارائه ی دستگاه های لیزر به بازار می کند که تمام آنها از پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت طاهر تاج پارس بهره می برند.

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

در خرید دستگاه لیزر موهای زائد یکی از دستگاه هایی که امروزه بیشتر خریداری میشود و علاقه ی خریداران را به خود جلب کرده است خرید دستگاه لیزر پلاتینوم پلاس می باشد. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس از جدید ترین و به روز ترین تکنولوژی های سیستم های لیزر موهای زائد می باشد که با دارا بودن سه طول موج مختلف ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر توانایی پوشش دهی و انجام عملیات موزدایی را بر تمام انواع مو و پوست های مختلف دارد.

این دستگاه دارای یک هندپیس می باشد و هر سه طول موج به طور همزمان از با هر بار تابش از هندپیس ساطع می گردد. دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس دارای منوی بسیار ساده و کاربردی با امکانات بی نظیری از قبیل توان تعیین جنسیت، توانایی تعیین نقاط و قسمت های مختلف بدن برای انجام عملیات مو زدایی، تعیین میزان انرژی و غیره می باشد. سهولت استفاده از این دستگاه برای کاربران به نحوی صورت گرفته است که نسبت به سایر انواع مدل های کاملا وارداتی اقبال بیشتری را داشته است.

این دستگاه مجهز به تکنولوژی خنک کننده بسیار پیشرفته می باشد که در هنگام کار کردن باعث کاهش دمای هندپیس و جلوگیری از هر گونه عارضه ی پوستی به هنگام تماس هندپیس با پوست می گردد. سیستم خنک کننده ی پیشرفته ی این دستگاه به شما این اطمینان را می دهد که درمانی بدون درد، سوختگی و یا کبودی را تجربه کنید.

  • سیستم خنک کننده ی مجزا ( کولینگ )

علاوه بر سیستم خنک کننده و کولینگ قبضه، دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس مجهز به یک چیلر خنک کننده ی برگ برای خنک نگاه داشتن کل سیستم می باشد. این چیلر موجب می شود که عملکرد دستگاه در حین عملیات موزدایی حتی در موارد بلند مدت به هیچ وجه دچار اختلال نگردد و به صورت مداوم بتواند به عملیات مو زدائی ادامه دهد. علاوه بر این با توجه به ایجاد تعادل دمای دستگاه باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می گردد.

قبضه ی دستگاه پلاتینیوم پلاس به عنوان مهم ترین بخش این دستگاه نسبت به سایر انواع دستگاه ها سبک تر شده که باعث می گردد کاربران در استفاده از آن دچار خستگی نشوند و همچنین از آسیب های احتمالی به هندپیس جلوگیری می شود.

  • سطح مقطع تابش هندپیس

سطح مقطع تابش هندپیس در این دستگاه افزایش یافته است و باعث می شود با هر بار تابش مقدار بیشتری از نواحی پوستی تحت پوشش قرار گیرد و همین امر سبب کاهش تعداد شات های دستگاه و همچنین کوتاه شدن زمان و روند درمان می گردد.

شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید دستگاه لیزر موهای زائد و همچنین پلاتینیوم پلاس یا هر گونه مشاوره درباره ی دستگاه فوق و قیمت دستگاه پلاتینیوم پلاس با کارشناسان شرکت طاهر تاج پارس در ارتباط باشید.

دستگاه لیزر پلاتینیوم

یکی دیگر از دستگاه های رفع موی زائد که در خرید دستگاه لیزر موهای زائد قیمت مناسبی دارد و کارایی آن قابل قبول است دستگاه لیزر پلاتینیوم نام دارد نیز از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های حذف موهای زائد محسوب می گردد.

این دستگاه دارای سه طول موج همزمان الکس، دایود و ان دیاگ می باشد. یعنی همان طول موج های ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر هر کدام از این طول موج ها با انواع خاصی از تیپ های پوستی مناسب است، به ترتیب طول موج الکس برای انواع تیپ های پوستی روشن تر و به اصطلاح اروپایی، طول موج دایود مناسب با انواع تیپ های پوستی آسیایی و همچنین طول موج یاگ برای تیپ های پوستی تیره تر؛ به عبارتی ساده دستگاه لیزر پلاتینیوم هر ۳ طول موج را در خود دارد و با استفاده از این دستگاه می توان اکثریت تیپ های پوستی را تحت پوشش قرار داد. تمام این سه طول موج توسط یک هندپیس و با هر بار شات هر سه طول موج ساطع می گردند و عملیات موزدائی با اطمینان اثر بخشی بالاتر صورت می گیرد.

دستگاه پلاتینیوم مجهز به سیستم خنک کننده ی بسیار پیشرفته می باشد و از این رو در حین درمان با این دستگاه به هیچ وجه احساس درد یا سوختگی در بیمار به وجود نمی آید و همچنین هیچ اثری از کبودی و عوارض پوستی در این نوع درمان دیده نمی شود.

دستگاه لیزر پلاتینیوم از کارآمد ترین دستگاه های موجود در بازار می باشد که با پاسخ دهی بسیار بالا سبب استقبال گسترده متخصصان و پزشکان فعال در این حوزه گشته است.

برای کسب هر گونه اطلاعات راجع به خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم و همچنین آگاهی از قیمت دستگاه پلاتینیوم می توانید با کارشناسان رسمی شرکت طاهر تاج پارس ارتباط برقرار نمایید.

دستگاه لیزر الکس دایود

از دیگر دستگاه هایی که در خرید دستگاه لیزر موهای زائد طرفداران بیشتری را در بر دارد خرید دستگاه لیزر دایود الکس می باشد. دستگاه لیزر دایود الکس، یکی از برترین دستگاه های تولید شده در زمینه ی لیزر موهای زائد می باشد که با در اختیار داشتن دو طول موج ۷۵۵ و ۸۰۸ نانومتر و همچنین قدرت بالای لیزر در نفوذ به ریشه ی مو باعث می گردد که موهای زائد به صورت همیشگی و دائم با شما خداحافظی کنند.

با استفاده از دستگاه لیزر الکس دایود می توان به صورت همزمان از دو طول موج الکس و دایود استفاده کرد و بازدهی بسیار بالایی را نسبت به انواع دیگر دستگاه های لیزر موی زائد که تک طول موج هستند در اختیار داشت.

این دستگاه مجهز به تکنولوژی پیشرفته خنک کننده می باشد که باعث می گردد در طول انجام عمل مو زدایی هیچ گونه احساس درد یا سوختگی احساس نشود و علاوه بر این پوست خنک بماند.

شما می توانید برای کسب اطلاعت در مورد خرید دستگاه لیزر الکس دایود و همچنین آگاهی از قیمت دستگاه لیزر دایود الکس با کارشناسان رسمی فروش شرکت طاهر تاج پارس تماس حاصل فرمائید.

دستگاه لیزر دایود آلما

در میان دستگاه های لیزر موهای زائد خانواده ی دستگاه لیزر دایود از پر متقاضی ترین و پر کاربردترین دستگاه های لیزر به حساب می آید. و در خرید دستگاه لیزر موهای زائد معمولا بیشترین خرید، خرید دستگاه لیزر دایود است با توجه به اینکه دستگاه لیزر دایود طول موج ۸۰۸ نانومتر را ساطع می کند و این طول موج مناسب با تیپ های پوستی میانی می باشد و برای منطقه ی بومی ایران بسیار پرکاربرد است، استقبال پزشکان و کلینیک های تخصصی پوست، مو وزیبایی از این دستگاه بسیار بالا بوده است.

دستگاه لیزر دایود عملیات موزدائی را به صورت دائم با تاثیر مستقیم بر روی پیاز مو و همچنین از بین بردن آن انجام می دهد. در این فرایند انرژی ساطع شده توسط قبضه به صورت لیزر به عمق پوست نفوذ می کند و با رسیدن به فولیکول ها و ریشه ی مو تبدیل به انرژی حرارتی میگردد و پیاز مو را می سوزاند. در نتیجه عملیات مو زدایی به صورت دائم صورت می پذیرد. خرید دستگاه لیزر دایود برای تیپ پوستی های همطنانمان پر کاربرد تر است و تاثیر بسزایی دارد.

یکی دیگر از دلایل خرید دستگاه لیزر دایود سیستم خنک کننده ی مجزای این دستگاه می باشد. دستگاه لیزر دایود آلما مجهز به سیستم خنک کننده ی بسیار قدرتمند می باشد که در حین عملیات حذف موهای زائد اقدام به خنک نگاه داشتن پوست می کند و در نتیجه بیمار هیچ گونه احساس ناخوشایندی را نسبت به انجام فرایند موزدائی نمی کند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید دستگاه لیزر دایود آلما و همچنین خرید دستگاه لیزر موهای زائد دیگر و آگاهی از قیمت این دستگاه با کارشناسان رسمی شرکت طاهر تاج پارس تماس حاصل فرمائید تا به تمامی سوالات و شبهات شما در این خصوص پاسخ داده شود.

دستگاه لیزردایود پرتابل

دستگاه لیزر دایود پرتابل مانند دستگاه لیزر دایود آلما در فرایند موزدایی دائمی عمل می کند و با ساطع کردن طول موج ۸۰۸ نانومتری و عمق نفوذ بالا در سطح پوست باعث از بین رفتن ریشه ی مو می گردد.

با خرید دستگاه لیزر دایود پرتابل با توجه به حجم و وزن کم خود و همانطور که از اسم آن مشخص است قابلیت جا به جایی راحت و همچنین جای گیری بسیار کمی را دارد. این دستگاه با توجه به اندازه کوچکش نسبت به سایر انواع برای بسیاری از کلینیک ها و مطب های پزشکان که از نظر فضا در مضیقه می باشند بسیار مناسب است و با کارایی بسیار بالا توان انجام عملیات مو زدایی را به صورت دائمی دارد.

همین طور لازم به ذکر است مانند تمام انواع دستگاه های لیزر موی زائد تولیدی شرکت طاهر تاج پارس، دستگاه لیزر دایود پرتابل به سیستم خنک کننده ی بسیار قوی مجهز است که هر گونه آسیب یا احساس ناخوشایند را در حین فرایند درمان از بین ببرد.

شما می توانید جهت اطلاع از نحوه ی خرید دستگاه لیزر دایود پرتابل و همچنین آگاهی از قیمت دستگاه لیزر دایود پرتابل با کارشناسان رسمی فروش شرکت طاهر تاج پارس تماس حاصل فرمایید.

شرکت طاهر تاج پارس 

شرکت طاهر تاج پارس به عنوان بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده ی تجهیزات لیزر پزشکی (پوست، مو و زیبایی) مفتخر است نیاز های جامعه ی پزشکی را در جهت ارتقای سطح سلامت در این حوزه بر طرف نموده و با اتکا به دانش و فناوری اقدام به تولید تجهیزات نوین و همگام با تکنولوژی روز دنیا نماید.

این مجموعه به عنوان یک شرکت دانش بنیان مورد تائید رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مورد تائید رسمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دارای پروانه ی بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مورد تائید رسمی مرکز تحقیقات انفورماتیک ایران می باشد.

علاوه بر این با توجه به سوابق درخشان و فعالیت های روز افزون و موثر مفتخر به کسب استاندارد های بین المللی ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۳۴۸۵، ایزو ۱۰۰۰۰، ایزو ۱۰۰۰۴ و گواهینامه GMP گردیده است.

 

خرید دستگاه لیزر موهای زائد
خرید دستگاه لیزر موهای زائد
مزیت های شرکت طاهر تاج پارس

شما ضمن خرید هر یک از محصولات شرکت طاهر تاج پارس به صورت رایگان در دوره های تخصصی آموزشی کاربری دستگاه ها شرکت داده می شوید که با گذراندن این دوره ها از سوی مراکز علمی معتبر و مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات، مدرک معتبر و قابل ترجمه رسمی توسط مترجمین رسمی قوه قضائیه به شما تعلق می گیرد تا با خیالی آسوده از تکنولوژی های ارائه شده استفاده نمایید.

تمام تلاش ما این است که با ارتقای سطح کیفیت خود به کسب بسیاری از گواهینامه های ملی و بین المللی نائل آییم تا مشتریان محترم ما با خیالی آسوده از خرید خود رضایت کامل داشته باشند.

بدیهی است شرایط ویژه فروش نقد و اقساط فقط توسط شرکت به عنوان مرجع مستقیم تولید و توزیع دستگاه ها ارائه می گردد و همچنین تمام دستگاه های تولیدی از مزایای گارانتی و پشتیبانی بلند مدت بهره مند خواهند شد.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت هر گونه راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر با کارشناسان رسمی شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/taherta2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/taherta2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/taherta2/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111