خرید دستگاه پولاژن

خرید دستگاه پولاژن

در حوزه جوانسازی پوست، یکی از بروزترین دستگاه‌ها پولاژن است. این روش در لایه‌برداری، ترمیم، کلاژن­ سازی، از بین بردن چین‌وچروک و حذف پیگمنتها تأثیر زیادی دارد. در این روش با شبیه‌سازی سوخت‌وساز چربی، قوت بخشیدن و مرطوب نگه‌داشتن پوست از پیری آن جلوگیری می‌کند. خاصیت ضد پیری بودن این روش باعث افزایش خرید دستگاه پولاژن شده است. در حال حاضر خیلی از کلینیک‌های پوست و زیبایی از این دستگاه برای جوانسازی پوست بهره می‌برند.

مکانیسم اثر و خرید دستگاه پولاژن

در انجام این پروسه، سه کار به ترتیب اولویت انجام می‌گیرد.

  1. حذف سلول‌های مرده از سطح پوست (اکسفولیاسیون).
  2. تزریق.
  3. اکسیژن‌رسانی.

EXfoliate: در این مرحله لایه‌برداری صورت می‌گیرد. لرزش و نوسان کپسوژن (سری الماسه­ای مخصوص) باعث تراشیدن و لایه‌های مرده و سطحی پوست می‌شود. بعد از پاکسازی، پوست آماده دریافت تغذیه مناسب از طریق تزریق است.

Infuse: در این مرحله تزریق صورت می‌گیرد بعد از لایه‌برداری در حین انجام کار، پوست به کپسوژن ژل‌های مخصوص آغشته می‌شود. بعد از جذب ژل‌ها، با آب‌رسانی پوست میزان پیگمانتاسیون کاهش پیدا می‌کند. این کاهش موجب سفت شدن و قوام پوست می‌شود.

Oxygenate: در این مرحله اکسیژن‌رسانی صورت می‌گیرد. در این بخش پایانی، تعداد بی‌شماری CO2 تولید می‌شود و پس از خنک‌سازی به اپیدرم نفوذ می‌کند.

بررسی قابلیت‌های دستگاه پولاژن

دستگاه پولاژن که در توسط شرکت طاهر تاج پارس تولید و عرضه شده است دو قابلیت اکسیژنو و تری­پولار را همزمان داراست. با وجود قابلیت‌های این دستگاه، ظاهر مناسب و کاربردهای مناسب آن خرید دستگاه پولاژن موردتوجه کلینیک‌ها قرار گرفته است. در درمان با اکسیژنو (OxyGeneo) تقویت و اکسیژن‌رسانی به پوست صورت می‌گیرد که به جوانسازی پوست کمک می‌کند. در واقع لایه‌برداری در سطوح فوقانی پوست توسط اکسیژنو رخ می­دهد. بعد از مرحله لایه‌برداری، پوست آماده دریافت مواد مغذی می‌شود. بعد از مرحله دوم کپسوژن (Capsugen) به تزریق مواد مغذی کمک می‌کند. در این اثر با افزایش سطح CO2 بدن برای رسیدن به حد تعادل اکسیژن آزاد می‌کند. اکسیژنو میان ژل درمانی و کپسول، CO2 را در پوست تولید می‌کند. حباب‌های تولیدشده از CO2 در سطح پوست منفجر می‌شود و باعث افزایش متابولیسم و جریان خون مویرگی می‌شود.

تری­پولار (Tripollar) یک تکنولوژی جدید از امواج رادیویی آر اف است. این روش کمبودهای تکنولوژی دوقطبی را کاهش می‌دهد. این امواج برای لیفتینگ پوست لیپولیز (از بین رفتن چربی‌ها) مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیسم این امواج با شکل ­گیری گرما در بافت‌های زیرین، تحریک فیبروبلاست­ها و بالا بردن گردش موضعی خون است. تکنولوژی تری­پولار اثرات متعادل‌سازی قابل‌توجهی را در پی خواهد داشت. این نتایج در طی درازمدت ثابت ماندگاری بیشتری دارد.

خرید دستگاه پولاژن
خرید دستگاه پولاژن

ویژگی‌های استفاده از دستگاه پولاژن

  1. روش درمان ایمن.
  2. تقویت و کاهش منافذ پوست.
  3. کاهش چین‌وچروک.
  4. لایه‌برداری.
  5. بازیابی بافت پوست و خطوط ریز پوست.
  6. ایجاد سلول‌های جدید پوستی (جوانسازی).
  7. از بین رفتن لکه‌های ناشی از آفتاب و حاملگی.
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/taherta2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/taherta2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/taherta2/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111